top of page

NASZ SPRZĘT

Profesjonalne ujęcia osiągamy dzięki wyjątkowym urządzeniom

dji-indji.png

DronInspire 2 rozpędza się od 0 do 80 km/h w zaledwie 4 sekundy, ponadto może osiągnąć maksymalną prędkość 108 km/h, natomiast prędkość opadania to 9 m/s. Autonomia lotu została poprawiona i opracowana specjalnie dla modelu Inspire 2, zapewniając dwa kierunki unikania przeszkód. Zwiększona inteligencja zapewnia wiele inteligentnych trybów lotu, w tym Spotlight Pro, umożliwiając nawet pojedynczemu pilotowi możliwość tworzenie złożonych ujęć. Ulepszony system transmisji wideo jest w stanie działać na podwójnej częstotliwości sygnału oraz dwukanałowo, streaming wideo z wbudowanej kamery FPV oraz głównej kamery jednocześnie, dla lepszej współpracy pilota i operatora kamery.

Jest wyposażona w matrycę z bagnetem Mikro 3/4. Posiada możliwość zmiany przysłony, możliwość ustawiania czasu migawki i czułości a także kontrolowanie ostrości. 

Cechy :


5.2K 30fps /4K 60fps

20.8 MP zdjęcie

12.8 punktów dynamiki

d5s.png

DJI Phantom 4 Pro — zaawansowny dron jeszcze ulepszony

 

DJI Phantom 4 Pro to znacznie ulepszona wersja Phantoma 4.  Przede wszystkim w Phantomie 4 Pro zastosowano 20-megapikselowy sensor w rozmiarze 1-cala, który ma dawać dynamikę na poziomie 12 EV. Dron umożliwia filmowanie w 4K 60p (100 mb/s) z kompresją H265. Poza tym Phantom 4 Pro oferuje mechaniczną migawkę, która ma zapobiegać efektowi rolling shutter. Obiektyw ma jasność f/2.8.

 

 

Nikon D7200 to perfekcja w każdym calu. Czołowy w swojej klasie system autofokusa znany z legendarnych, profesjonalnych aparatów Nikon gwarantuje precyzyjne ustawienie ostrości nawet przy oświetleniu na poziomie –3 EV. Specjalne menu ustawień filmu oraz zaawansowane opcje sterowania dźwiękiem zapewniają jeszcze większą elastyczność podczas nagrywania filmów. 

mavic2pro.png

Wyprodukowane w Szwecji, kamery Hasselblad wyróżniają się ergonomicznym designem, bezkompromisową jakością obrazu i szwedzkim rzemiosłem. Od 1941 kamery Hasselblad wykonują najbardziej ikoniczne zdjęcia na świecie - włączając w to pierwsze lądowanie na księżycu.

Współpracując z marką Hasselblad, po dwóch latach niestrudzonych badań powstał Mavic 2 Pro, wyposażony w najnowszą kamerę Hasselblad L1D-20c. Kamera zawiera unikalną technologię Natural Colour Solution (HNCS)4, umożliwiając użytkownikom wykonywanie 20-megapikselowych fotografii z oszałamiającą szczegółowością.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page